Fk leotar .jpg

Fudbaleri "Leotar" je u drugoj pripremnoj utakmici u Metkoviću igrao 1:1(0:1) sa NK "Mladost" iz Ždralova pored Bjelovara, člana Super sport Druge lige Hrvatske.

Tokom prvog poluvremena viđen je samo jedan gol i to u mreži Leotara. Gol je u 20. minutu dao Baraban. U drugih 45 minuta treneri su uveli u igru dosta novih igrača, a Leotar je izjednačio preko najboljeg strijelca Handžića u 72. minutu iz jedanaesterca.

Narednu utakmicu Leotar će odigrati 4. februara protiv HNK "Tomislav" iz Tomislavgrada.

Utakmica je odigrana na stadionu NK "Neretva" u Metkoviću.

FK "Leotar": R. Perišić, Milić, Đajić, Milović, M. Perišić, Karić, Tahrić, Knežević, Todorović, Spaić, Stojković. Trener: Marko Maksimović.

NK "Mladost": Domović, B. Čovo, Herceg, Azinović, Silva, Jakšić, M. Čovo, Jajalo, Bamba, Baraban, Šurmin. Trener: Tihomir Bradić