Fk leotar .jpg

Фудбалери "Леотар" је у другој припремној утакмици у Метковићу играо 1:1(0:1) са НК "Младост" из Ждралова поред Бјеловара, члана Супер спорт Друге лиге Хрватске.

Током првог полувремена виђен је само један гол и то у мрежи Леотара. Гол је у 20. минуту дао Барабан. У других 45 минута тренери су увели у игру доста нових играча, а Леотар је изједначио преко најбољег стријелца Ханџића у 72. минуту из једанаестерца.

Наредну утакмицу Леотар ће одиграти 4. фебруара против ХНК "Томислав" из Томиславграда.

Утакмица је одиграна на стадиону НК "Неретва" у Метковићу.

ФК "Леотар": Р. Перишић, Милић, Ђајић, Миловић, М. Перишић, Карић, Тахрић, Кнежевић, Тодоровић, Спаић, Стојковић. Тренер: Марко Максимовић.

НК "Младост": Домовић, Б. Чово, Херцег, Азиновић, Силва, Јакшић, М. Чово, Јајало, Бамба, Барабан, Шурмин. Тренер: Тихомир Брадић