У 11. колу Првенства БиХ КК "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" побиједио КК " Посушје" из истоименог мјеста 92:89 (23:22, 27:27, 23:17, 19:23). Ово је седма побједа Леотара, а девети пораз Посушја.

Требињци су заслужено побиједили, али су до побједе дошли далеко теже него што се очекивало. Повели су гости 0:2, а тројком Бојанића домаћин је преузео вођство. Гости поново прелазе у вођство и у шестом минуту на семафору је писало 7:14. Леотар је тројком Милидраговића пет секунди до краја прве четвртине поново преузео вођство и са минималном разликом 23:22 ушло се у другу четвртину.

Током друге четвртине Леотар је имао и плус пет у 14. минуту 31:26, али је овај период завршен неријешеним резултатом 27:27 тако да се на полувријеме отишло са 50:49.

У трећој четвртини домаћин је повећао вођство и у посљедњих десет минута ушло се са 73:66. Леотар је у посљедњој четвртини додао гас и у 33. минуту имао је и плус 14 (80:66). До краја утакмице гости су смањили тако да је коначан резултат 92:89.

Најефикаснији у редовима побједника био је Милидраговић са 20, а још су двоцифрени са кош учинком били Албијанић са 14 и Шакотић са 13 кошева, а у пораженој екипи Мандић је дао 21 кош.

Овом утакмицом завршена је полусезона, а у наредном колу Требињци гостују у Источном Сарајеву екипи КК "Славија".

КК "Леотар": Милановић 4, Миловић, Алексић 9, Аџић 7, Милидраговић 20, Нинковић 4, Шакотић 13, Кошанин 9, Албијанић 14, Анђушић 7, Бојанић 5, Н. Ђурасовић. Тренер: Марко Ичелић.

КК "Посушје": Ј. Рамљак, А. Рамљак 6, Јукић 14, Цоллеге 12, Ковач 4, Зломислић 9, Леко 17, Милићевић, Ђерек 6, Мандић 21. Тренер: Хрвоје Влашић.