Побједник овогодишњег "Божићног турнира у малом фудбалу", који се играо у Спортској дворани "Милош Мрдић", у категорији сениора је екипа "Горица СИС", а код ветерана "Захумље Ресторан Дријен".

У великом финалу "Горица СИС" је након велике борбе славила над екипом "Хрупјела" са 2:1. Након првог полувремена било је 0:0, а гледаоци који су до посљедњег мјеста испунили дворану сва три гола видјели су у других 20 минута.

Повела је "Горица СИС" преко Шешеља у 24. минуту, а Јелић је изједначио на 1:1 у 33. минуту. Само минут касније голом Раичевића "Горица СИС" је дошла до побједе.

У борби за треће мјесто у утакмици између двију екипа из Никшића славила је екипа "Златара Рубин" која је са резултатом 6:3 славила над екипом "Декор Ива".

Двоструки стријелац био је Марко Копривица, а Р. Вуковић, Д. Вуковић, Милош Копривица и Костић за побједничку екипу, а Цимбаљевић, Бошковић и Ћипранић за екипу "Декор Ива".

У финалној утакмици код ветерана "Захумље - Ресторан Дријен" је резултатом 2:0 побиједило екипу "Љубиња". Голове за побједника дали су Прело и Вицо. Трећепласирана је екипа "Горановић" из Никшића која је била боља резултатом 2:1 од екипе "Ресторан Кастел" из Никшића.

Голове за побједника дали су Бошковић (аутогол) и Јовановић, а за поражене гол је дао Вучковић.

Најбољи стријелац код сениора је Лазар Зечевић који је дао 7 голова, најбољи голман Зоран Примић, а најбољи играч је Предраг Шешељ сва тројица из екипе "Горица СИС".

У конкуренцији ветерана најбољи голман је Душан Берак, најбољи стријелац је Миљан Вицо, а најбољи играч је Саво Андрић сва тројица из екипе "Захумље Ресторан Дријен".

Организатор турнира је био "Требињеспорт".