У 15. колу, у Маглају је домаћин РК "Маглај" савладао РК "Леотар" 27:23 (17:12). Ово је посљедња утакмица у јесењем дијелу првенства, а Требињци ће да презиме на другом мјесту са 23 бода. Ово је велики успјех рукометаша на челу са тренером Дарком Таврићем.

Домаћин је повео са 2:0, а у петом минуту било је 5:2, а у десетом минуту 6:5. У 17. минуту на семафору је писало 9:8, а у 24. минуту 12:11. До одласка на одмор домаћин је дао пет, а гости један и са резултатом 17:12 отишло се на полувријеме.

У 38. минуту резултат је био 20:14, а у 45. минуту Требињци су били у мањку три гола 21:18, а у 52. минуту 25:21. До краја утакмице обје екипе постигле су по два гола за коначан резултат 27:23.

Спортска дворана "Маглај". Судијски пар: Весна Балван у Татјана Праштало. Делегат: Аријана Војић. Искључења: Маглај 3x2, Леотар 4x2.

РК "Маглај": Хаџић 3, Омерагић2, Хајдић, Суљаковић 1, Кендић 4, Велагић, Хрњичић, Барјактаревић, Карабеговић, Риџал 1, Б. Босић 3, Омахић 2, Ђ. Босић 1, Хасић 1, Кадрћ 6, Ћосић 3. Тренер: Аднан Ђерзић.

РК "Леотар": Савовић, Вераја, Аризановић, Нинковић, Милојевић, Парежанин, Станковић, Ратковић, Рацковић, Тодоров, Бабић, Уљаревић, Смајилбеговић, Димитријевић, Кнежевић. Тренер: Дарко Таврић.