У 9. колу Премијер лиге БиХ у Завидовићима је РК "Криваја" побиједила РК "Леотар" 32:29 (12:13). Ово је други пораз Леотара и налази се у групи тимова који имају по 13 бодова.

Повео је Леотар са 0:2 и 2:4, али касније је било 4:4. Гости поново долазе у вођство од два гола разлике 6:8, али два минута касније и до 7:10, па 10:12, али се на одмор одлази са минималном предношћу Требињаца од 12:13.

Одмах на почетку другог полувремена домаћин стиже до вођства од 14:13, а у 40. минуту и до 24:21. Ипак, гости се не предају и стижу до изједначења да би опет домаћин преокренуо у своју корист и долази и до плус три - 26:23, 27:24 да би коначан резултат био 32:29.

Најефикаснији код побједника били су Амитовић и Абдурахмановић са 6 голова, а код гостију Станковић са 9 голова.

У наредном колу Требињци дочекују екипу РК "Коњух" из Живиница.

Судијски пар: Недим Арнаутовић и Александар Јовић. Делегат: Сенад Штитковац. Искључења. Криваја 6x2, а Леотар 1x2.

РК "Криваја": Омеровић, Амитовић 6, Башић, Велић, Ћосић 1, Мехић 4, Синановић 4, Хусановић, Превишић 5, Телаловић 2, Полић, Чолаковић 4. Абдурахмановић 6, Авдић, Џакмић, Хаџихасић. Тренер: Иван Дивковић.

РК "Леотар": Савовић, Вераја, Аризановић, Нинковић, Милојевић 2, Парежанин 4, Станковић 9, Ратковић 3, Тодоров, Петровић, Бабић 6, Уљаревић, Мићевић, Смајилбеговић 1, Димитријевић 4, Кнежевић. Тренер: Дарко Таврић.