У 6. колу Премијер лиге БиХ РК "Извиђач" је у Љубушком славио над екипом "Леотара" 34:22(15:12). Након овог кола екипа из Љубушког је једина непоражена екипа и налази се на првом мјесту.

Требињци су доживјели први пораз у првенству након четири побједе и једног неријешеног резултата.

Домаћин је боље ушао у меч јер је након пет минута игре имао предност од 4:1, а у 12. минуту било је 7:4, а у 18. и плус пет за домаћина 10:5.

Семафор је у 26. минуту показивао 15:10, али се на полувријеме отишло са 15:12.

На почетку другог полувремена у 33. минуту Извиђач је дошао и до плус шест 18:12, 19:13, 20:14, а у 46. минуту било је 26:17. Требињци настављају са лошом игром и у 55. минуту је 33:20.

Након 60. минута игре било је 34:22.

Најефикаснији код побједника био је Ћешко са 8 голова, а код Требињаца Станковић са 8 и Ратковић са 6 голова.

У наредном колу у Требиње долази РК "Вогошћа" из истоименог мјеста.

Градска спортска дворана у Љубушком. Судијски пар: Амар Коњичанин и Дино Коњичанин (оба Високо). Делегат: Саша Сарајлић (Зеница). Искључења: Извиђач 7x2, а Леотар 5x2.

РК "Извиђач ЦО": Херцег, Суљевић, Алихоџић, Вукшић 3, Лукенда, Кесо 2, Љубић 1, Бошковић 3, Шимић, Бубало, Шаравања 6, Павловић 7, Ћешко 8, Вујовић 3, Павичић 1, Бебек. Тренер: Тони Чолина.

РК "Леотар": Савовић, Вераја, Аризановић, Нинковић, Милојевић 2, Парежанин 4, Станковић 8, Ратковић 6, Тодоров, Бабић, Уљаревић, Мичевић, Смајилбеговић 2, Димитријевић, Кнежевић. Тренер: Дарко Таврић.