У 4. колу Премијер лиге БиХ РК "Леотар" је у Високом одиграо неријешено 26:26 (14:14) против домаће екипе РК "Босна".

Након овог кола Требињци су уз РК "Извиђач" једини непоражени.

Домаћин је повео 3:1 и 5:4, али су гости у 11. минуту имали предност од два гола - 5:7, а 7:9 имали су у 15. минуту као и у 24. минуту 10:12. Ипак се на полувријеме отишло са неријешеним резултатом 14:14.

Током других 30 минута на паркету је беспоштедна борба и у 33. минуту било је 15:17, да би домаћин серијом 4:0 у 39. минуту дошао до 19:17. Након тога гости долазе до изједначења 19:19 и након тога играо се гол за гол.

Након 60 минута на семафору је писало 26:26.

Најефикаснији код домаћина били су Скопљак и Балта са по 5 голова, а код гостију Аризановић са 6 и Станковић са 5 голова.

У наредном колу у Требиње долази РК "Грачаница" из истоименог мјеста.

КСЦИР "Хаџићи". Судијски пар: Дејан Берјан и Горан Илић. Делегат: Марио Приморац. Искључења: РК "Босна" 5x2, а РК "Леотар" 3x2. Седмерци; Босна 3(3), а Леотар 7(3).

РК "Босна": Е. Сирћо, Алихоџић, Ахметаш, Чабаравдић 4, Вражалић 4, Халилбеговић 3, Бурић, Балта 5, Делић, Каравдић, Назифовић, С. Сирћо, Хрњић 1, Скопљак 5, Бабић 1, Јамаковић 3. Тренер: Адем Башић.

РК "Леотар": Савовић, Вераја, Аризановић 6, Милојевић 2, Парежанин 2, Станковић 5, Ратковић 4, Рацковић, Тодоров, Петровић, Бабић 1, Смајилбеговић 4, Димитријевић 2, Кнежевић, Уљаревић. Тренер: Дарко Таврић.