У 2. колу Премијер лиге БиХ РК "Какањ" је на домаћем терену поражен од РК "Леотар" 27:33 (10:17). Након побједе у прошлом колу против Борца ово је друга побједа Требињаца који сада имају 4 бода.

Леотар је добро отворио утакмицу и водио је од почетка меча. Тако је у 10. минуту било 4:5, а у 23. било је 7:13. Након првих 30 минута на семафору је писало 10:17.

Током другог полувремена Требињци су одржавали разлику тако да је након 60 минута коначан резултат био 27:33.

Најефикаснији у редовима домаћина био је Чамџић са 10, а код побједника Станковић је дао 12 голова.

Након утакмице тренер Леотара Дарко Таврић је истакао да је током цијелог меча његова екипа била у предности, али да није било лако.

"Очекивали смо тешку утакмицу мада то резултат не говори. Мислим да су моји момци морали да покажу више, видјећемо и анализираћемо и ово мора бити много боље", рекао је Таврић.

У наредном колу у Требиње долази РК "Слобода" из Тузле.

РК "Какањ": Жига, Бјелопољак 1, Хрустић 3, Чамџић 10, Гаши 4, Херић 2, Калтак 1, Делић, Бурић, Шкиљан 1, Хрустановић 4, Бркић, Бојчић, Полић, Хадровић, Ихтијаревић. Тренер: Сулејман Бегановић.

РК "Леотар": Савовић, Вераја 1, Аризановић, Парежанин 3, Милојевић 2, Нинковић, Кнежевић, Ратковић 2, Тодоров 1, Бабић, Смајилбеговић 4, Димитријевић 5, Рацковић 2, Уљаревић 1, Мићевић, Станковић 12. Тренер: Дарко Таврић.