Фудбалери Леотара и Жељезничара одиграли су на стадиону "Грбавица" у Сарајеву неријешено 1:1 у првом колу Премијер лиге БиХ.

Ово је велики бод са Грбавице.

Гости су повели голом Тодоровића у 20. минуту након неспретне интервенције домаће одбране. Домаћин је поравнао четири минуте касније када је гол дао Цоцалић након што је Штилић извео корнер.

Неријешеним резултатом отишло се на полувријеме.

Домаћин је запријетио у 58. минуту, али Штилићев ударац одбранио је Пулетић, а гости су запријетили преко Тодоровића у 68. минуту, али његов шут одбранио је Муфтић. Опет је Штилић у 79. и 88. минуту упутио ударце према голу Леотара, али голман гостију је одлично интервенисао и спасио своју мрежу.

До краја није било голова и утакмица је завршена 1:1.

У наредном колу Требињци гостују у Добоју код ФК "Слога".

Стадио "Грбавица". Главни судија: Милош Гиговић (Градишка). Помоћне судије: Радислав Качавенда (Градишка) и Сретен Удовичић (Приједор). Четврти судија: Елведин Топузовић (Тузла). Делегат: Фрањо Гргановић. Посматрач суђења: Алија Лизде.

Жути картонии: Шехић (Жељезничар), а Миловић, Матковић, Станојевић (Леотар).

ФК "Жељезничар": Муфтић, Косорић, Цоцалић, Субашић, Мекић(од 67. минута Бећа), Штилић, Шехић, Хоџић(од 75. минута Хајдаревић), Сантос, Бегановић(од 51.минута Харачић), Вего.

ФК "Леотар": Пулетић, Миловић, Ђајић, Чубрило(од 82. минута Милић), Тодоровић, Аћимовић(од 82.минута Паранос), Перишић, Матковић, Ђудерија, Цветковић, Перван(од 58. минута Кордић).