U finalnom kolu kadetske lige BiH u vazdušnom oružju za 2022. godinu, koje je održano u Visokom, Omladinski streljački klub "Leotar" osvojio je zlatnu medalju, a Đorđe Milovanović je u pojedinačnoj konkurenciji osvojio srebrnu medalju.

Prvaci kadetske lige BiH su Đorđe Milovanović (335), Aleksandar Kraljević (332), Milan Andrić (313) - ukupno 980 krugova.

U konkurenciji kadetkinja Jelena Kraljević je zauzela peto mjesto što je solidan rezultat u debitantskoj sezoni.

Dan kasnije, u Sarajevu na Prvenstvu kadeta BiH, u istoj disciplini trebinjski mladići su u vazdušnom oružju za 2022. godinu-međunarodni program postali kadetski prvaci BiH, a Đorđe Milovanović je postao vicešampion BiH.

Kadetski prvaci su Đorđe Milovanović (333), Aleksandar Kraljević (319) i Milan Andrić (307) krugova sa ukupno 959 krugova ispred SK "Geofon" iz Teslića i SK "Mladost" iz Gacka.

Trebinjski kadeti su dokazali da im nema premca u BiH u vazdušnom oružju. Na prvenstvu je nastupilo 110 kadeta iz 15 klubova BiH.