Fudbaleri Leotara osvojili su tri važna boda na gostovanju u Bijeljini u 30. kolu Premijer lige. Rezultatom 1:3 pobijedili su Radnik, direktnog konkurenta za opstanak u najelitnijem fudbalskom takmičenju u zemlju.

Prvo je Govedarica u 8. minutu doveo Leotar u vođstvo od 0:1. To je bio i rezultat prvog poluvremena.

Već na početku drugog poluvremena zbog crvenog kartona isključen je igrač Leotara, a u 78. i igrač Radnika.

Trebinjci su drugi pogodak postigli u 86. minutu. Gol je dao Krstovski. Samo tri minuta kasnije Radnik je smanjio na 1:2.

Sudija je produžio meč pet minuta. Trebinjci nisu posustajali, pa su novi, treći gol postigli u nadoknadi za konačan rezultat 1:3. Strijelac je bio Spaić.

Leotar ima 30 bodova i nalazi se na devetoj poziciji ispred Slobode, Rudara i Radnika, dok ekipa Posušja koja je na osmoj poziciji ima takođe 30 bodova.

U narednom kolu u Policama gostuje Rudar iz Prijedora.