Фудбалери Леотара освојили су три важна бода на гостовању у Бијељини у 30. колу Премијер лиге. Резултатом 1:3 побиједили су Радник, директног конкурента за опстанак у најелитнијем фудбалском такмичењу у земљу.

Прво је Говедарица у 8. минуту довео Леотар у вођство од 0:1. То је био и резултат првог полувремена.

Већ на почетку другог полувремена због црвеног картона искључен је играч Леотара, а у 78. и играч Радника.

Требињци су други погодак постигли у 86. минуту. Гол је дао Крстовски. Само три минута касније Радник је смањио на 1:2.

Судија је продужио меч пет минута. Требињци нису посустајали, па су нови, трећи гол постигли у надокнади за коначан резултат 1:3. Стријелац је био Спаић.

Леотар има 30 бодова и налази се на деветој позицији испред Слободе, Рудара и Радника, док екипа Посушја која је на осмој позицији има такође 30 бодова.

У наредном колу у Полицама гостује Рудар из Приједора.