U 2. kolu Lige 6 KK "Leotar" je u Tuzli izgubio od KK "Sloboda" 103:81 (25:21, 25:29, 27:17, 26:14). Ovo je drugi poraz Leotara u Ligi za prvaka.

Trebinjci su košem B. Đurasovića poveli 0:2, ali trojkom Delalića domaćin je preokrenuo na 3:2, a u petom minutu bilo je 9:8. Gosti su 90 sekundi do kraja prvog perioda vodili sa 19:21, ali do kraja ove četvrtine domaćin je napravio seriju 6:0 tako da se u drugih deset minuta ušlo sa rezultatom 25:21.

U 15. minutu bilo je 33:36 i Trebinjci su u nekoliko navrata druge četvrtine vodili. Oko 15 sekundi do odlaska na odmor košem Jeftića Leotar je izjednačio na 50:50 i tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Tokom treće četvrtine domaćin je polako povećavao prednost i u 25. minutu bilo je 68:59, a u posljednjih deset minuta ušlo se sa 77:67.

U 33. minutu rezultat je bio 79:69, a do kraja utakmice domaćin je postigao 24 poena, a Trebinjci 14 za konačan rezultat od 103:81.

Kod domaćina najefikasniji su bili Lelić sa 25 i Delalić sa 22 koša, a kod gostiju Šakotić i Jeftić sa po 17 koševa.

U narednom kolu u Trebinje dolazi KK "Igokea".

KK "Sloboda": Alikadić 7, Vujasinović 4, Delalić 22, Albijanić 16, Durmo 20, Nježić, Halilčević, Lelić 25, Omerović 2, Malohodžić, Latković, Krajinić 7. Trener: Nedim Džemić.

KK "Leotar": Ščekić, B. Đurasović 7, Šakotić 17, Jeftić 17, N. Đurasović 12, Krtinić 5, Raičević 3, Aleksić 4, Lužaić 12 4, Milidragović, Ninković 4, Milanović. Trener: Marko Ičelić.