У 2. колу Лиге 6 КК "Леотар" је у Тузли изгубио од КК "Слобода" 103:81 (25:21, 25:29, 27:17, 26:14). Ово је други пораз Леотара у Лиги за првака.

Требињци су кошем Б. Ђурасовића повели 0:2, али тројком Делалића домаћин је преокренуо на 3:2, а у петом минуту било је 9:8. Гости су 90 секунди до краја првог периода водили са 19:21, али до краја ове четвртине домаћин је направио серију 6:0 тако да се у других десет минута ушло са резултатом 25:21.

У 15. минуту било је 33:36 и Требињци су у неколико наврата друге четвртине водили. Око 15 секунди до одласка на одмор кошем Јефтића Леотар је изједначио на 50:50 и тим резултатом отишло се на полувријеме.

Током треће четвртине домаћин је полако повећавао предност и у 25. минуту било је 68:59, а у посљедњих десет минута ушло се са 77:67.

У 33. минуту резултат је био 79:69, а до краја утакмице домаћин је постигао 24 поена, а Требињци 14 за коначан резултат од 103:81.

Код домаћина најефикаснији су били Лелић са 25 и Делалић са 22 коша, а код гостију Шакотић и Јефтић са по 17 кошева.

У наредном колу у Требиње долази КК "Игокеа".

КК "Слобода": Аликадић 7, Вујасиновић 4, Делалић 22, Албијанић 16, Дурмо 20, Њежић, Халилчевић, Лелић 25, Омеровић 2, Малохоџић, Латковић, Крајинић 7. Тренер: Недим Џемић.

КК "Леотар": Шчекић, Б. Ђурасовић 7, Шакотић 17, Јефтић 17, Н. Ђурасовић 12, Кртинић 5, Раичевић 3, Алексић 4, Лужаић 12 4, Милидраговић, Нинковић 4, Милановић. Тренер: Марко Ичелић.