У 23. колу Премијер лиге БиХ РК "Леотар" је изгубио од РК "Вогошћа" у гостима резултатом 31:21(14:12). Након овог пораза Требињци се и даље налазе на трећем мјесту на табели са 27 бодова.

Домаћин је у шестом минуту водио са 2:0, а у 15. минуту било је 8:5. Гости су голом Аризановића са седам метара изједначили на 10:10 у 22. минуту. Леотар је водио и 10:11 и 11:12, али домаћин одлази на одмор са предношћу од два гола 14:12.

Током другог полувремена домаћин у 45. минуту имао вођство од 23:18, а у 55. минуту 27:20. До краја утакмице домаћин је дао три гола, а гости један за коначан резултат 31:21.

Ово је била утакмица са доста контаката, незгодних стартова и Радован Уљаревић је добио посјекотину која му је ушивена.

Најефикаснији код побједника били су Мемић са 9, Омбаша са 8 и Челица са 6 голова, а код Требињаца Томић са 5 и Милојевић са 4 гола.

У суботу у Спортску дворану "Милош Мрдић" долази РК " Извиђач" из Љубушког.

Спортска дворана "Амел Бечковић". Судијски пар: Саша Бијељић и Милослав Товиловић. Делегат: Елвис Марчетић. Искључења: Вогошћа 8x2, а Леотар 7x2.

РК "Вогошћа": Кадрић, Селимовић, Ђапо 1, Корјенић, Челица 6, Ефендић, Чордалија, Омбаша 8, Семић, Мемић 9, Хрбат, Бараковић 2, Исаковић, Џемиџић, Е. Скопљак 5. Тренер: Сенад Скопљак.

РК "Леотар": Савовић, Милојевић 4, Аризановић 3, Нинковић 1, Ивановић, Парежанин, Уљаревић 1, Ратковић, Томић 5, Стојановић, Тодоров, Бабић, В. Ковач 3, Смајилбеговић 3, Кнежевић. Тренер: Дарко Таврић.