U 16. kolu Prve futsal lige Srpske KMF "Leotar" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" je pobijedio KMF "Boračka" iz Gradiške rezultatom 4:3.

Trebinjci su furiozno počeli i nakon dva gola Vica u trećem i četvrtom minutu i Ninkovića u 13. minutu na semaforu je pisalo 3:0. Svi su mislili da je tu kraj, ali ne i gosti koji su golovima Paštara u 18 i Majdanca u 20. minutu smanjili na 3:2. S tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Svojim trećim golom u 32. minutu Vico je povećao rezultat na 4:2, ali konačan rezultat postiže Vukobratović u 35. minutu. Do kraja utakmice nije bilo više golova tako da je na semaforu ostalo 4:3.

Prvi sudoja: Slobodan Vukosav. Drugi sudija: Ranko Vulić. Treći sudija: Ranko Kralj. Delegat: Rajko Mitrović.

KMF "Leotar": Miladinović, Srđan Andrić, Savo Andrić, Vico, Ninković, Milojević, Begenišić, Čečur, Ćeranić, Vujović, Škoro.

KMF "Boračka": Kačavenda, Vukobratović, Majdanac, Francuz, Paštar, Bajić, Majdanac, Nikić.