kmf leotar.JPG

U 12. kolu Prve futsal lige Republike Srpske KMF "Leotar" je pobijedio FK "Željeznica" iz Trnova 3:1 (2:0). Derbi kola zasluženo je pripao Trebinjcima koji su bili bolji tokom cijele utakmice.

Poveo je domaćin u 16. minutu golom Draškovića, a četiri minuta kasnije Begenišić je udvostručio prednost Leotara. Rezultatom 2:0 otišlo se na poluvrijeme.

Tokom drugih 20. minuta gledaoci su vidjeli po jedan gol na obje strane. Prvo su smanjili gosti preko Kenjića u 27. minutu na 2:1. Trebinjci se nisu dali iznenaditi i golom najboljeg strijelca Vica u 32. minutu povećali su vođstvo na 3:1.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata.

Nakon ove pobjede Leotar se nalazi na drugom mjestu na tabeli sa 22 boda i gol razlikom 44:31.

U narednom kolu Trebinjci gostuju KMF "Glasinac" u Sokocu.

KMF "Leotar": Miladinović, Andrić, Čečur, Milojević, Ninković, Milošević, Šešelj, Aćimović, Zečević, Vico, Drašković, Begenišić. Trener: Dragan Spaić.

KMF "Željeznica": M. Terzić, Elez, D. Bjelica, Ikonić, Perović, Elezović, M. Bjelica, Kenjić, B. Terzić. Trener: Aziz Turudija.