У Спортској дворани "Милош Мрдић" одигране су утакмице млађих категорија 2007, 2009 и 2010. годиште, чланова ЖРК "Леотар" и РК "Леотар" са својим вршњацима из РК "Извиђача".

Генерација 2007. годиште, у категорији дјевојчица, изгубила је са 15:17 (6:8) од дјевојчица из Љубушког. Гошће су повеле са 0:2 и ту предност су и одржале до краја полувремена јер се на паузу отишло са 6:8. Током другог полувремена гошће су одржавале предност из првих 20. минута, али су у једном тренутку имале и плус четири. Ипак, Требињке су на крају са мини серијом од 2:0 смањили за коначан резултат од 15:17.

Најефикасније код домаћина биле су Бркан са 6 и Бујаковић са 3 гола, а код гошћи Вегар са 7 голова.

Дјевојчице из Љубушког 2009. годиште побиједиле су Требињке са 12:14 (5:12). Гошће су повеле са 0:1, али голом М. Шишић долази до изједначења 1:1. Након тога, дјевојчице из Љубушког праве серију 0:5 и долазе до предности 1:6. До одласка на паузу Извиђач је повећао предност јер се на паузу отишло са резултатом 5:11. Ипак, у других 20. минута Леотар је дао седам, а гошће три за коначан резултат од 12:14.

Код Леотара најбоље су биле Рачић са 5 и Шишић и Мусић са по 3 гола, а у редовима побједника Безер са 4 гола.

Дјечаци из РК "Извиђач" 2010 .годиште били су бољи од Леотара 6:30 (2:14). На крају је одигран и микс дјечаци и дјевојчице 2011. годиште, а резултат је био 10:10.

Лијепо је било видјети дружење дјечака и дјевојчица из Требиња и Љубушког, а њихова насмијана лица говорила су да је то било прелијепо поподне за њјих.

ЖРК "Леотар" (2007. годиште): Б. Шпец, К. Шпец, Спаић 2, Бујаковић 3, Алексић, Бркан 6, Лозо, Шишић, Мусић 2, Амбулија, С. Којовић 2, Вукоје, К. Којовић, Рачић, Грубачић. ЖРК "Леотар"(2009. годиште): Илић, И. Бујаковић, Алексић, Шупљеглав 1, Којовић, Зубац, Грубачић, Рачић 5, Спаић, Шишић 3, Амбулија. М. Бујаковић 1, Мусић 3.