U 13. kolu Prvenstva BiH u košarci u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" "Leotar" je slavio nad bijeljinskim "Radnikom" 92:64 (20:19, 22:6, 25:15, 25:24). Ovo je peta uzastopna pobjeda Trebinjaca i trenutno se nalaze na trećem mjestu iza KK "Borac" i KK "Široki".

Domaćin je odlično počeo meč i sa dvije trojke braće Đurasović poveo je sa 6:0. Gosti polako smanjuju razliku, a onda i prelaze u vođstvo od 8:17. Ipak Leotar do kraja četvrtine sa zvukom sirene trojkom Ninkovića prelazi u minimalno vođstvo od 20:19. Ovim rezultatom se završilo prvih deset minuta.

Tokom druge četvrtine igrači Marka Ičelića primoravaju goste na veliki broj grešaka i dobrom odbranom dobijaju ovaj period sa 22:6 tako da se na poluvrijeme otišlo sa 42:25.

Treću četvrtinu domaćin je dobio sa deset koševa razlike 25:15, a posljednjih deset minuta sa 25:24 za konačan rezultat od 92:64.

Kod pobjednika pet igrača imalo je dvocifren koš učinak Ninković 20, Lužaić 13, Milanović 12, a kod gostiju Ćurović je postigao 15, a Džordan i Jovanović po 12 koševa.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ekipa KK "Promo" iz Donjeg Vakufa.

KK "Leotar": B. Đurasović 10, Raičević 10, Šakotić, Jeftić 6, N. Đurasović 7, Aleksić 2, Mijatović 6, Lužaić 13, Tupanjanin 2, Milidragović 4, Ninković 20, Milanović 12. Trener: Marko Ičelić.

KK "Radnik": Džordan 12, Ćurović 15, Kecman 6, Micić 3, Jovanović 12, Kokoruš, Vlačić, Spasojević 8, Lazić 8, Stojanović. Trener: Vladimir Radovanović.