У 13. колу Првенства БиХ у кошарци у Спортској дворани "Милош Мрдић" "Леотар" је славио над бијељинским "Радником" 92:64 (20:19, 22:6, 25:15, 25:24). Ово је пета узастопна побједа Требињаца и тренутно се налазе на трећем мјесту иза КК "Борац" и КК "Широки".

Домаћин је одлично почео меч и са двије тројке браће Ђурасовић повео је са 6:0. Гости полако смањују разлику, а онда и прелазе у вођство од 8:17. Ипак Леотар до краја четвртине са звуком сирене тројком Нинковића прелази у минимално вођство од 20:19. Овим резултатом се завршило првих десет минута.

Током друге четвртине играчи Марка Ичелића приморавају госте на велики број грешака и добром одбраном добијају овај период са 22:6 тако да се на полувријеме отишло са 42:25.

Трећу четвртину домаћин је добио са десет кошева разлике 25:15, а посљедњих десет минута са 25:24 за коначан резултат од 92:64.

Код побједника пет играча имало је двоцифрен кош учинак Нинковић 20, Лужаић 13, Милaновић 12, а код гостију Ћуровић је постигао 15, а Џордан и Јовановић по 12 кошева.

У наредном колу у Требиње долази екипа КК "Промо" из Доњег Вакуфа.

КК "Леотар": Б. Ђурасовић 10, Раичевић 10, Шакотић, Јефтић 6, Н. Ђурасовић 7, Алексић 2, Мијатовић 6, Лужаић 13, Тупањанин 2, Милидраговић 4, Нинковић 20, Милановић 12. Тренер: Марко Ичелић.

КК "Радник": Џордан 12, Ћуровић 15, Кецман 6, Мицић 3, Јовановић 12, Кокоруш, Влачић, Спасојевић 8, Лазић 8, Стојановић. Тренер: Владимир Радовановић.