U 11. kolu Prve lige Republike Srpske ŽOK "Leotar" je sa 3:1 (19:25, 25:19, 25:16, 25:23) pobijedio ekipu OK "Glasinac" iz Sokoca. Pobjedom u posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva Leotar se nalazi na petom mjestu sa 18 bodova.

Trebinjke su ušle u utakmicu riješene da pobijede, ali im prvi set nije išao od ruke. Za 25. minuta gošće su bile bolje sa 19:25. Drugi set domaća ekipa je za 22. minuta dobila istim rezultatom i izjednačila na 1:1.

Treći set od početka do kraja Leotar je vodio i ubjedljivo ga sa devet poena razlike 25:16 dobio za 19. minuta. Četvrti set je bio uzbudljiv jer je sve do desetog poena domaća ekipa vodila, a nakon toga gošće vode do dvadesetog poena. Ipak, u završnici meča ekipa Miša Pešića bila je bolja i slavila sa 25:23 za 25. minuta igre.

Nakon utakmice trener Mišo Pešić je rekao da je to bila teška utakmica protiv ekipe koja ima specifičan stil igre gdje dosta polažu na odbranu, zaštitu polja.