У 11. колу Прве лиге Републике Српске ЖОК "Леотар" је са 3:1 (19:25, 25:19, 25:16, 25:23) побиједио екипу ОК "Гласинац" из Сокоца. Побједом у посљедњем колу јесењег дијела првенства Леотар се налази на петом мјесту са 18 бодова.

Требињке су ушле у утакмицу ријешене да побиједе, али им први сет није ишао од руке. За 25. минута гошће су биле боље са 19:25. Други сет домаћа екипа је за 22. минута добила истим резултатом и изједначила на 1:1.

Трећи сет од почетка до краја Леотар је водио и убједљиво га са девет поена разлике 25:16 добио за 19. минута. Четврти сет је био узбудљив јер је све до десетог поена домаћа екипа водила, а након тога гошће воде до двадесетог поена. Ипак, у завршници меча екипа Миша Пешића била је боља и славила са 25:23 за 25. минута игре.

Након утакмице тренер Мишо Пешић је рекао да је то била тешка утакмица против екипе која има специфичан стил игре гдје доста полажу на одбрану, заштиту поља.