У 11. колу Премијер лиге ЖРК "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" поражен од екипе "Криваје" из Завидовића резултатом 18:30 (7:13).

Домаће играчице су лоше започеле утакмицу и свој први гол дале су у деветом минуту, а већ су до тада примиле пет. Мало по мало екипа Здравка Комненовића смањују и у 18. минуту је било 5:7. Ипак, до одласка на одмор домаће играчице постижу само два гола, а гошће шест тако да је на семафору након 30. минута писало 7:13.

Током другог полувремена домаћа екипа се добро држи све до 39. минута и резултата 11:16, али након тога гошће праве серију 0:5 и долазе до плус десет 11:21. До краја утакмице Криваја повећава своју предност која је на крају утакмице износила плус 12 голова разлике 18:30.

У наредном колу Леотар гостује у Хаџићима код истоимене екипе.

Спортска дворана "Милош Мрдић". Судијски пар: Недим ЛИпа - Аднан Мухтаревић. Делегат: Миленко Турудић. Искључења: Леотар 5X2, а Криваја 5X2. Седмерци: Седмерци: Леотар 5(4), а Криваја 6(5).

ЖРК "Леотар": Ковач, Сара Гаћина 4, Бркан, Перотић 1, Црногорац 2, Ратковић 4, Ковачевић 6, Спаић, Кисин, Јегдић 1, Ана Гаћина. Тренер: Здравко Комненовић.

ЖРК "Криваја": Риџал 4, Башић, Мехинагић 11, Алена Латифовић 1, Буквић 2, Аднана Латифовић 4, Церић 2, Н. Шехић 2, Хамуровић, С. Шехић, Делић, Ћосић 3, Шабић 1, Фркатовић. Тренер: Аднан Башић.