U 11. kolu Premijer lige ŽRK "Leotar" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" poražen od ekipe "Krivaje" iz Zavidovića rezultatom 18:30 (7:13).

Domaće igračice su loše započele utakmicu i svoj prvi gol dale su u devetom minutu, a već su do tada primile pet. Malo po malo ekipa Zdravka Komnenovića smanjuju i u 18. minutu je bilo 5:7. Ipak, do odlaska na odmor domaće igračice postižu samo dva gola, a gošće šest tako da je na semaforu nakon 30. minuta pisalo 7:13.

Tokom drugog poluvremena domaća ekipa se dobro drži sve do 39. minuta i rezultata 11:16, ali nakon toga gošće prave seriju 0:5 i dolaze do plus deset 11:21. Do kraja utakmice Krivaja povećava svoju prednost koja je na kraju utakmice iznosila plus 12 golova razlike 18:30.

U narednom kolu Leotar gostuje u Hadžićima kod istoimene ekipe.

Sportska dvorana "Miloš Mrdić". Sudijski par: Nedim LIpa - Adnan Muhtarević. Delegat: Milenko Turudić. Isključenja: Leotar 5X2, a Krivaja 5X2. Sedmerci: Sedmerci: Leotar 5(4), a Krivaja 6(5).

ŽRK "Leotar": Kovač, Sara Gaćina 4, Brkan, Perotić 1, Crnogorac 2, Ratković 4, Kovačević 6, Spaić, Kisin, Jegdić 1, Ana Gaćina. Trener: Zdravko Komnenović.

ŽRK "Krivaja": Ridžal 4, Bašić, Mehinagić 11, Alena Latifović 1, Bukvić 2, Adnana Latifović 4, Cerić 2, N. Šehić 2, Hamurović, S. Šehić, Delić, Ćosić 3, Šabić 1, Frkatović. Trener: Adnan Bašić.