U 7. kolu Prve lige Republike Srpske u futsalu KMF "Leotar" je poražen u Gradiški od KMF "Boračka" rezultatom 4:2 (1:0). Trebinjci su i nakon ovog poraza ostali na drugom mjestu.

Iako su Trebinjci otišli sa osam igrača, prvi su zaprijetili u 10. sekundi kada Šešeljev šut pogađa stativu. Domaćin je poveo u 18. minutu preko Knežića koji sa metar pogađa gol Miladinovića. Sa minimalnom prednošću domaćina odlazi se na pauzu.

Tokom drugog poluvremena gosti su igrali bez golmana i njihove greške domaćini pretvaraju u pogotke. Prvo G. Majdanac u 25. minutu dovodi svoju ekipu u vođstvo od 2:0, a samo minut kasnije nakon izgubljene lopte na sredini terena Vukobratović je šalje u prazan gol. Gosti smanjuju u 33. minutu preko Milića na 3:1. Minut kasnije domaća ekipa dolazi  preko Gavrića za 4:1.

Milić postiže svoj drugi pogodak za 4:2.

Do kraja nije bilo promjena tako da je ova utakmica završena sa 4:2.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ekipa Ugljevika iz istoimenog grada.

KMF "Boračka": Kačavenda, D. Škorić.  Majdanac Vukobratović, Francuz, Sanjicki, Francuz, Vukobratovć, Gavrić, G: Majdanac. Knežić, Pucarević. Paštar, Gavrić, N. Gavrić. Kovljan.

KMF "Leotar": Miladinović Čečur, Begenišić, Milojević, Šešelj, Sikimić. Milić, Mastilović, Knežević.