U 15. kolu Premijer lige BiH FK "Leotar" je poražen 4:0 (3:0) od FK "Tuzla siti".

Domaćin je došao u vođstvo u 15.minutu. Nakon akcije Doffo-Mehanović, Krpić je glavom postigao pogodak za 1:0. Domaćin je u 21. minutu imao penal, ali Mehanović nije iskoristio najstrožu kaznu jer je šutirao iznad gola. Samo četiri minuta kasnije golom Džafića već je 2:0.

Mehanović se u 32. minutu iskupio za promašeni jedanaesterac jer je savladao golmana gostiju nakon asistencije Doffa. Na kraju poluvremena šansu je imao Todorović, ali je njegov udarac odbranio golman domaćih.

Rezultatom 3:0 otišlo se na poluvrijeme.

Na početku drugog poluvremena u 49. minutu jedan igrač domaćih igrao je rukom i sudija je pokazao na bijelu tačku. Aćimovićev udarac odbranio je Brajlović.

Gosti u 54. minutu imaju šansu preko Maksimovića čiji šut je zaustavila prečka. Domaćin do ćetvrtog gola dolazi iz penala u 84. minutu. Svoj drugi gol na utakmici dao je Krpić.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ekipa NK "Široki Brijeg".

Gradski stadion Tušanj. Glavni sudija: Dragan Petrović (Banjaluka). Pomoćnici: Sreten Udovičić (Prijedor) i Senad Ibrišimbegović (Travnik). Četvrti sudija: Miloš Gigović. Delegat: Đuran Mario (Modriča).

FK "Tuzla siti": Brajlović, Šukilović, Nukić, Krpić, Karjašević, Mehanović, Džafić, Čeliković, Mišić, Mehidić, Doffo. Trener: Husref Musemić.

FK "Leotar": Vukanović, Milović, Andrić, Todorović, Sekulović, Aćimović, Maksimović, Čolić, Đurić, Perišić, Arsić. Trener: Branislav Krunić.