kmf leotar.JPG

U 1. kolu Prve lige Republike Srpske u futsalu KMF "Leotar" je pobijedio 7:1 (5:0) KMF "Beli anđeo" iz Brčkog. Ovom pobjedom Trebinjci su odmah na početku prvenstva najavili borbu za prvo mjesto.

Mrežu gostiju načeo je Medan u 4. minutu, a samo dva minuta kasnije kapiten i najiskusniji igrač na parketu Vico je udvostručio vođstvo domaćina. Drašković je u 7. minutu dao treći, a Aćimović je u 11. četvrti gol za domaćina.

Čečur je nastavio niz golova u 13. minutu i sa 5:0 otišlo se na odmor.

U drugom poluvremenu gledaoci su mogli da vide tri gola. Vujović je u 26. minutu povećao rezultat na 6:0, a Drašković je u 29. minutu svojim drugim golom dao i sedmi gol za domaćina. Gosti su počasni gol dali preko Radića u 34. minutu. To je bio i konačan rezultat ove utakmice.

U narednom kolu u Trebinje dolazi ekipa KMF "Brčko Zdravlje".

KMF "Leotar": Đurić, Vujović, Milojević, Čečur, Milić, Medan, Samardžić, Prelo, Aćimović, Vico, Drašković, Miladinović, Muratović, Sikimić.

KMF "Beli anđeo": Jovanović, Jevtić, Filipić, Hadžimajdić, Radić, Miljanović, Petrović.