Fudbaleri Leotara i Borca odigrali su 1:1 u Policama u 13. kolu Premijer lige BiH.

Trebinjci su poveli u 24. minutu preko Maksimovića, što je bio i rezultat prvog poluvremena. Do izjednačenja se čekalo do 47. minuta, kada je siguran bio Vušurović.

U 68. minutu sudija je dosudio prekršaj nad Vranješem od strane Perišića, zbog čeka su negodovali fudbaleri Leotara, ali i Borca. Došlo je rasprave na terenu između igrača, a najglasniji je bio Jovanović iz Borca. Na kraju je sudija podijelio pet žutih kartona igračima Leotara i dva Borcu.

Perišić je dobio drugi žuti karton i napustio je teren, što je naišlo na negodovanje publike. Trebinjci su meč nastavili sa deset igrača.

Prekid je trajao oko pet minuta.

U nastavku utakmice bez ozbiljnijih šansi od strane domaćina, a sve prilike igrača Borca su zaustavljene.

Sudija je Trebinjcima podijelio čak devet žutih kartona, a zanimljivo je i da je Borac izveo 17 kornera, a Leotar nijedan.

Leotar u narednom kolu dočekuje tuzlansku Slobodu, a trenutno ima 15 bodova.