Фудбалери Леотара и Борца одиграли су 1:1 у Полицама у 13. колу Премијер лиге БиХ.

Требињци су повели у 24. минуту преко Максимовића, што је био и резултат првог полувремена. До изједначења се чекало до 47. минута, када је сигуран био Вушуровић.

У 68. минуту судија је досудио прекршај над Врањешем од стране Перишића, због чека су негодовали фудбалери Леотара, али и Борца. Дошло је расправе на терену између играча, а најгласнији је био Јовановић из Борца. На крају је судија подијелио пет жутих картона играчима Леотара и два Борцу.

Перишић је добио други жути картон и напустио је терен, што је наишло на негодовање публике. Требињци су меч наставили са десет играча.

Прекид је трајао око пет минута.

У наставку утакмице без озбиљнијих шанси од стране домаћина, а све прилике играча Борца су заустављене.

Судија је Требињцима подијелио чак девет жутих картона, а занимљиво је и да је Борац извео 17 корнера, а Леотар ниједан.

Леотар у наредном колу дочекује тузланску Слободу, а тренутно има 15 бодова.