У 3. колу Премијер лиге БиХ ЖРК "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" поражен од РК "Мира" 25:38 (13:18). Леотар је доживио трећи пораз, а екипа из Приједора је дошла до прве побједе.

Требињке у повеле са 1:0 и 2:1 и држале су се добро све до 12. минута и резултата 6:6. У наредна четири минута гошће су направиле серију 0:4 тако да је семафор у 16. минуту показивао резултат 6:10.

До одласка на одмор гошће су одржавале ту предност чак су је и повећале на 13:18.

Током другог полувремена екипа из Приједора полако је повећала разлику тако да је коначан резултат био 25:38.

Код домаћина је најефикаснија била Ковачевић са 6, а код побједника Башановић са 8 голова.

Судијски пар: Бранимир Биић и Филип Дуганџић. Делегат: Горан Сушић. Искључења: Леотар (4X2), Мира (5X2). Седмерци: Леотар 9 (5), Мира 5 (5).

ЖРК "Леотар": С. Гаћина 1, Перотић 5, Копић 2, Бркан, Црногорац 1, Јегдић 4, Ратковић 3, Ковачевић 6, Спаић, Кисин, А. Гаћина, Грабовичкић 2, Јокишић 1. Тренер: Здравко Комненовић.

РК "Мира": Д. Глигоревић 6, Башановић 8, Даутовић 6, Бојанић 2, Максимовић, Миљуш 2, Стојанчић 1, Новаковић, Бабић 5, М. Грбић 1, С. Грбић, Секулић, Билбија 3, М. Глигоревић, Мајсторовић 4. Тренер: Дарко Глигоревић.