U 3. kolu Premijer lige BiH ŽRK "Leotar" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" poražen od RK "Mira" 25:38 (13:18). Leotar je doživio treći poraz, a ekipa iz Prijedora je došla do prve pobjede.

Trebinjke u povele sa 1:0 i 2:1 i držale su se dobro sve do 12. minuta i rezultata 6:6. U naredna četiri minuta gošće su napravile seriju 0:4 tako da je semafor u 16. minutu pokazivao rezultat 6:10.

Do odlaska na odmor gošće su održavale tu prednost čak su je i povećale na 13:18.

Tokom drugog poluvremena ekipa iz Prijedora polako je povećala razliku tako da je konačan rezultat bio 25:38.

Kod domaćina je najefikasnija bila Kovačević sa 6, a kod pobjednika Bašanović sa 8 golova.

Sudijski par: Branimir Biić i Filip Dugandžić. Delegat: Goran Sušić. Isključenja: Leotar (4X2), Mira (5X2). Sedmerci: Leotar 9 (5), Mira 5 (5).

ŽRK "Leotar": S. Gaćina 1, Perotić 5, Kopić 2, Brkan, Crnogorac 1, Jegdić 4, Ratković 3, Kovačević 6, Spaić, Kisin, A. Gaćina, Grabovičkić 2, Jokišić 1. Trener: Zdravko Komnenović.

RK "Mira": D. Gligorević 6, Bašanović 8, Dautović 6, Bojanić 2, Maksimović, Miljuš 2, Stojančić 1, Novaković, Babić 5, M. Grbić 1, S. Grbić, Sekulić, Bilbija 3, M. Gligorević, Majstorović 4. Trener: Darko Gligorević.