U 3. kolu Premijer lige BIH RK "Leotar" je u Bugojnu pobijedio istoimeni rukometni klub 25:29 (13:16). Ovo je druga pobjeda Trebinja koji imaju utakmicu manje.

Nakon početne dobre igre domaćina koji je u 7. minutu vodio sa 4:3 u 12. minutu bilo je 5:9 za goste. Do kraja poluvremena Leotar je održavao prednost i na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 13:16.

Tokom drugog poluvremena domaćin je uspio samo da smanji razliku tako da je u 52. minutu bilo 22:24, ali su igrači Darka Tavrića opet dodali gas i na kraju slavili sa 25:29.

RK "Iskra": Čičkušić 12, Halilović, Hodžić, Janković 1, Ljutić 2, Kahrić, Čekić 5, Torlaković 1, Todorović, Previšić, Šošić, Memić, Malkić, Purić 4. Trener: Amir Šahman.

RK "Leotar": Savović, Arizanović 1, Parržanin 4, Milojević 3, Ninković, Omerović, Ratković 3, Todorov 2, Smajilbegov 9, V. Kovač, Tomić 4, Ivanović 3, Babić. Zrener: Darko Tavrić.