У 3. колу Премијер лиге БИХ РК "Леотар" је у Бугојну побиједио истоимени рукометни клуб 25:29 (13:16). Ово је друга побједа Требиња који имају утакмицу мање.

Након почетне добре игре домаћина који је у 7. минуту водио са 4:3 у 12. минуту било је 5:9 за госте. До краја полувремена Леотар је одржавао предност и на полувријеме се отишло са резултатом 13:16.

Током другог полувремена домаћин је успио само да смањи разлику тако да је у 52. минуту било 22:24, али су играчи Дарка Таврића опет додали гас и на крају славили са 25:29.

РК "Искра": Чичкушић 12, Халиловић, Хоџић, Јанковић 1, Љутић 2, Кахрић, Чекић 5, Торлаковић 1, Тодоровић, Превишић, Шошић, Мемић, Малкић, Пурић 4. Тренер: Амир Шахман.

РК "Леотар": Савовић, Аризановић 1, Парржанин 4, Милојевић 3, Нинковић, Омеровић, Ратковић 3, Тодоров 2, Смајилбегов 9, В. Ковач, Томић 4, Ивановић 3, Бабић. Зренер: Дарко Таврић.