Fudbaleri Leotara pobijedili su ekipu Rudara iz Prijedora rezultatom 2:1 u 10. kolu Premijer lige BiH.

Trebinjci su poveli već u 4. minutu preko Aćimovića, kome je asistirao odlični Zec. Mreže su mirovale sve do 44. minuta kada je Rudar izjednačio na 1:1 preko Mandića.

To je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku meča u Policama Leotar je bio odlučan da ostvari prvu pobjedu na domaćem terenu. Za ostvarenje cilja pobrinuo je Zec u 58. minutu koji je iz penala postigao gol za nova tri boda.

Leotar ima 11 bodova uz tri pobjede, dva neriješena rezultata i pet poraza.

Stadion u Policama. Glavni sudija: Miloš Gigović. Pomoćne sudije: Mirza Demir i Amir Kadić. Četvrti sudija: Admir Musić. Delegat: Blaženko Dodig. Žuti kartoni: Đurić (Leotar), a Jakupović, Kulenović i Sadiku (Rudar).

FK "Leotar": Vukanović, Milović, Paranos (od 85.minuta Čolić) Maksimović (od 61. minuta Andrić), Sekulović, Aćimović (od 85. minuta Ristić), Mićunović (od 74. minuta Milić), Đurić, Perišić, Arsić, Zec (od 85. minuta Zečević). Trener: Branislav Krunić.

FK "Rudar": Šćekić, Pekija, Rodrigues, Burazor (od 76. minuta Marmat), Mandić (od 46. minuta Kulenović), Danilović, Dojčinović, Sajak (od 46. minuta Asani), Amoah, Jakupović (od 46. minuta Sadiku), Redžić. Trener: Nikica Milenković.