Фудбалери Леотара побиједили су екипу Рудара из Приједора резултатом 2:1 у 10. колу Премијер лиге БиХ.

Требињци су повели већ у 4. минуту преко Аћимовића, коме је асистирао одлични Зец. Мреже су мировале све до 44. минута када је Рудар изједначио на 1:1 преко Мандића.

То је био и резултат првог полувремена.

У наставку меча у Полицама Леотар је био одлучан да оствари прву побједу на домаћем терену. За остварење циља побринуо је Зец у 58. минуту који је из пенала постигао гол за нова три бода.

Леотар има 11 бодова уз три побједе, два неријешена резултата и пет пораза.

Стадион у Полицама. Главни судија: Милош Гиговић. Помоћне судије: Мирза Демир и Амир Кадић. Четврти судија: Адмир Мусић. Делегат: Блаженко Додиг. Жути картони: Ђурић (Леотар), а Јакуповић, Куленовић и Садику (Рудар).

ФК "Леотар": Вукановић, Миловић, Паранос (од 85.минута Чолић) Максимовић (од 61. минута Андрић), Секуловић, Аћимовић (од 85. минута Ристић), Мићуновић (од 74. минута Милић), Ђурић, Перишић, Арсић, Зец (од 85. минута Зечевић). Тренер: Бранислав Крунић.

ФК "Рудар": Шћекић, Пекија, Родригуес, Буразор (од 76. минута Мармат), Мандић (од 46. минута Куленовић), Даниловић, Дојчиновић, Сајак (од 46. минута Асани), Амоах, Јакуповић (од 46. минута Садику), Реџић. Тренер: Никица Миленковић.