U trećoj prijateljskoj utakmici (a prvoj na svom parketu) pred početak Prvenstva BiH KK "Leotar" je slavio protiv KK "Dubrovnik"-člana Prve muške lige Hrvatske 79:61 (30:27, 16:19, 11:10, 22:5).

Prvih deset minuta domaćin je dobio sa tri koša razlike, a drugu četvrtinu gosti tako da se na odmor otišlo sa rezultatom 46:46.

Treći period Leotar je dobio sa košem razlike i u posljednjih deset minuta ušlo se sa rezultatom 57:56. U posljednjoj četvrtini igrači Marka Ičelića zaigrali su odlično u odbrani i u napadu tako da su ovaj period dobili sa 22:5.

Na kraju utakmice na semaforu je pisalo 79:61.

Nakon utakmic trener Marko Ičelić naglasio je da je ovo ulazak u treću nedelju treniranja i osjetilo se da su teške noge nakon turnira u Širokom.

"Vidio se umor i pad koncentracije nakon u prvom poluvremenu. U trećoj i ćetvrtoj četvrtini odigrali smo vrhunski odbranu i primili smo samo 15 koševa, a napad je dobro funkcionisao. Nastavljamo sa radom, a večeras sam dao više prilike momcima koji su se priključili ekipi" rekao je Ičelić.

KK "Leotar": Šakotić 6, Raičević 9, Aleksić 3, B. Đurasović 21, Miljenović, N. Đurasović 3, Milanović 11, Jeftić 4, Tupanjanin, Damjanović, Krtinić 5, Ninković 17.

KK "Dubrovnik": Klarić 2, Zadro 10, Šimović 10, Dubelj 11, Raguž 6, Vujičić, Vodopija 6, Vrkić 12, Tomašević 4.