Побједник 1. међународног рукометног турнира "Куп Требиња 2021" за 2006/2007. годиште је РК "Коњух" из Живиница који је у финалној утакмици након продужетака побиједио РК "Зрињски" из Мостара 31:30, у регуларном дијелу утакмице било је 25:25 (16:14).

Ово је била веома занимљива и неизвјесна утакмица у којој је екипа из Живиница водила са четири гола у првом полувремену. Мостарци су током другог полувремена преокренули резултат у своју корист и водили са три гола, али је Коњух дошао до продужетка у коме је заслужено славио са голом предности.

Треће мјесто освојила је екипа РК "Метковић" која је у узбудљивој утакмици након продужетака славила против домаћина турнира РК "Леотар" са 19:17, у регуларном дијелу 15:15 (8:6).

РК "Леотар" (утакмица за треће мјесто): Кулаш, Гачић, Парежанин 1, Мисита, Миленић, Илић, Турнић 3, Анђушић 4, Спаић 3, Гавриловић, Бердовић, Петровић, Нинковић 5, Укропина 1, Ратковић. Тренер: Драгиша Кораћевић.

Пето мјесто освојио је РК "Мојковац" који је био бољи од РК "Херцеговине" из Невесиња 21:19, а седмо мјесто освојио је РК "Херцеговац" из Билеће побједом 10:0 над екипом РК "Дубровник" који није дошао на утакмицу.

Најбољи играч турнира је домаћи играч Алекса Нинковић, голман Амел Мулавдић из Коњуха, а стријелац Тони Цвитановић из Зрињског.

Овај турнир је одржан у склопу седмице обиљежавања 65. година од постојања РК "Леотар".