На полуфиналном кошаркашком турниру за кадете који је одржан у Граду сунца КК "Леотар" је освојио треће мјесто и није се успио пласирати на финални турнир кадета Републике Српске.

Прво мјесто на турниру освојила је екипа КК "Будућност" из Бијељине која је побиједила у све три утакмице, други је КК "Сутјеска" из Фоче.

Играчи тренера Петра Ђурића славили су против Сутјеске 90:79 (19:18, 19:27, 25:20, 27:14). Након изједначене борбе током првих десет минута када је било (19:18) гости су заиграли добро и других десет минута добили су са осам кошева разлике и са резултатом 38:47 отишло се на полувријеме. Домаћин је трећи период добио са 25:20 и са резултатом 65:67 ушло се у посљедњих десет минута.

Леотар је и овај период одлично одиграо за коначан резултат и побједу од 90:79.

Код побједника најефикаснијије био Мијатовић са 46, а код поражених Милидраг је дао 21 кош.

Требињци су изгубили од КК "Зворник баскет" резултатом 96:101 (25:18, 20:29, 31:28, 20:26). Леотар је добро одиграо првих десет минута и овај период је ријешио у своју корист са седqам кошева разлике 25:18. Другу четвртину гости из Зворника су били бољи и на полувријеме се отишло са њиховом предношћу од два коша разлике 45:47.

Трећу четвртину домаћин је добио са три коша разлике и у посљедњих десет минута ушло се са кошем предности 76:75. Посљедњих десет минута добио је Зворник за коначан тријумф од 96:101.

Најефикаснији код домаћина био је Мијатовић са 30, а код побједника Драгичевић са 24 коша.

Леотар је убједљиво поражен од побједника турнира КК " Будућност" из Бијељине 68:99 (17:27, 16:22, 24:29, 11:21). Бијељинци су били бољи током свих 40. минута и заслужено побиједили. Најефикаснији код домаћина били су Риђешић и Мијатовић са 16 кошева, а код побједник Џафић са 25 кошева.

КК "Леотар" (укупан збир кошева): Риђешић 20, Мијатовић 92, Мишковић 41, Андрић 9, Радовановић 12, Мишељић 12, Кашиковић 2, Ждралић 30, Батинић 38, Носовић, Вујић. Тренер: Петар Ђурић.