У 7. колу Лиге 6 КК "Леотар" је поражен у Сарајеву од КК "Спарс" 77:65 (25:15, 22:16, 17:15, 13:19). Требињци су и по четврти пут у првенству 2020/2021. поражени од Сарајлија који су и овога пута показали да су у овом тренутку бољи од екипе са југа Херцеговине.

Леотар је добро почео меч и тројком Милидраговића повео је 0:3 и водио је све до седмог минута и резултата 13:15. До краја овог дијела утакмице домаћин је направио серију 12:0 тако да је првих десет минута завршило 25:15.

Током друге четвртине домаћин је повећавао предност тако да је у 16. минуту на семафору писало 40:19, али се на полувријеме одлази са 47:31.

Буза је тројком довео своју екипу у највеће вођство са 60:36 у 27. минуту, али се у посљедњу четвртину улази са резултатом 64:46. Тај период су гости добили са шест кошева разлике 13:19 тако да је на семафору након 40. минута писало 77:65.

Код побједника су два играча имала двоцифрени кош учинак - Буза 15 и Мемић 10 кошева као и код гостију Б. Ђурасовић 17 и Мијовић 12 кошева.

КК "Спарс": Захирагић 7, Хасандић 6, Гегић 9, Камењаш 8, Буза 15, Клавжар 9, Малешевић, Илић 6, Мемић 10, Мичић, Ливадић, Ахмед 7. Тренер: Миодраг Кадија.

КК "Леотар": Б. Ђурасовић 17, Раичевић 6, Мијовић 12, Миладиновић 6, Милидраговић 9, Шућов, Дамјановић, Алексић 9, Нинковић 2, Шакотић, Н. Ђурасовић 4. Тренер: Миро Вукоје.