zok leotar trebinje.JPG

U utakmici 19. kola Prve lige Republike Srpske ŽOK "Leotar" je u Trebinju pobijedio OK "Drina" iz Zvornika 3:0 (25:19, 25:22, 27:25). Na taj način igračice Miša Pešića nanijele su peti poraz ekipi iz Zvornika.

Prvi set dobila je domaća ekipa za 22. minuta sa rezultatom 25:19, a drugi set trajao je 25. minuta i domaćin je slavio sa 25:22.

Treći set je najduže trajao, 27. minuta, a dobile su ga domaće igračice sa 25:16.

Treba reći da je u prošlom kolu OK "Radnik" slavio protiv OK "Crvena zvijezda" iz Obudovca koji je lider na tabeli i od naredne godine igraće Premijer ligu.

Trebinjke se nalaze na osmom mjestu sa skorom od 12 pobjeda i 8 poraza.

OK "Radnik" iz Bijeljine gostuje u slijedećom kolu u Trebinju.

ŽOK "Leotar": Berak, Radović, Bulajić, Deretić, Milović, Kozić, Vujović, Vulić, Medan Spahić, Jeremić, Kukurić. Trener: M. Pešić.

OK "Drina": Tomiić, Mijatović, Stranković, Bekić, Gajić, J. Lojpur, Perišić, N. Lojpur, Stojanović, Sorak, Jevtić. Trener: M. Subotić.