zok leotar trebinje.JPG

У утакмици 19. кола Прве лиге Републике Српске ЖОК "Леотар" је у Требињу побиједио ОК "Дрина" из Зворника 3:0 (25:19, 25:22, 27:25). На тај начин играчице Миша Пешића нанијеле су пети пораз екипи из Зворника.

Први сет добила је домаћа екипа за 22. минута са резултатом 25:19, а други сет трајао је 25. минута и домаћин је славио са 25:22.

Трећи сет је најдуже трајао, 27. минута, а добиле су га домаће играчице са 25:16.

Треба рећи да је у прошлом колу ОК "Радник" славио против ОК "Црвена звијезда" из Обудовца који је лидер на табели и од наредне године играће Премијер лигу.

Требињке се налазе на осмом мјесту са скором од 12 побједа и 8 пораза.

ОК "Радник" из Бијељине гостује у слиједећом колу у Требињу.

ЖОК "Леотар": Берак, Радовић, Булајић, Деретић, Миловић, Козић, Вујовић, Вулић, Медан Спахић, Јеремић, Кукурић. Тренер: М. Пешић.

ОК "Дрина": Томиић, Мијатовић, Странковић, Бекић, Гајић, Ј. Лојпур, Перишић, Н. Лојпур, Стојановић, Сорак, Јевтић. Тренер: М. Суботић.