U 25. kolu Prve lige Republike Srpske "FK "Leotar" je u Policama slavio protiv FK "Sutjeska" iz Foče rezulatom 2:0 (1:0). Ovom pobjedom Trebinjci su osvojili 44 bod.

Leotar je poveo u 8. minutu preko Zečevića nakon asistencije Šipovca, i postigao svoj osmi gol u prvenstvu.

Najzapaženiji igrač u toku prvih 45. minuta bio je gostujući golman M. Radović koji je odbranio šut Milića, zatim u 29. minutu Sekulovića i dva minuta kasnije šut Medana.

Domaćin je imao odličnu priliku i u 36. minutu kada je na asistenciju Medana, Zečević sa nekoliko metara šutirao iznad gola.

Gosti su jedini šut prema golu uputili u 21. minutu preko Pljevaljčića, ali se Perišić nije dao iznenaditi.

Samo četiri minuta se igralo u drugom poluvremenu kada je na odličnu asistenciju Zečevića, Medan postigao drugi gol za Leotar.

Golman gostiju odlično je intervenisao još nekoliko puta kada je spasio svoju mrežu. Do kraja utakmice nije bilo golova tako da je na nakon 90. minuta na semaforu pisalo 2:0.

Nakon utakmice trener Oleg Ćurić je istakao da se plašio ove utakmice jer se Sutjeska bori za opstanak.

"Igrali smo bez pet rovitih igrača, ali iako smo umorni smogli smo snage da pobijedimo. Bili smo bolji tokom svih 90. minuta i žao mi je što pobjeda nije ubjedljivija jer smo imali dosta šansi", rekao je Ćurić.

Trebinjci u narednom kolu gostuju u Etno selo Stanišići gdje ih dočekuje "FK "Zvijezda 09".

Stadion Police, igrano bez prisustva publike. Glavni sudija: Slađan Došlo. Pomoćnici: Nemanja Vujadin i Stefan Đurić. Četvrti sudija: Nikola Tešanović. Delegat: Dragan Simić. Žuti kartoni: Milić, Medan i Šipovac (Leotar) i Pljevaljčić (Sutjeska).

FK "Leotar": Perišić, Andrić (od 77. minuta Šešelj), Kolak, N. Medan(od 64. minuta Maksimović), Prebiračević (od 86. minuta Ateljević), Mićunović, Šipovac, Đurić, Milić (od 64. minuta Paranos), Zečević (od 77. minuta Polić), Sekulović. Trener: Oleg Ćurić.

FK "Sutjeska": M. Radović, O. Mojović (od 15. minuta Vido Ivanović), Filipović, Milenković, Rašević, B. Radović, N. Mojović, Milutinović, Okuka, D. Mojović (od 59. minuta Pavlović), Pljevaljčić (od 46. minuta Vladičić). Trener: Miljan Radanović.