У 25. колу Прве лиге Републике Српске "ФК "Леотар" је у Полицама славио против ФК "Сутјеска" из Фоче резулатом 2:0 (1:0). Овом побједом Требињци су освојили 44 бод.

Леотар је повео у 8. минуту преко Зечевића након асистенције Шиповца, и постигао свој осми гол у првенству.

Најзапаженији играч у току првих 45. минута био је гостујући голман М. Радовић који је одбранио шут Милића, затим у 29. минуту Секуловића и два минута касније шут Медана.

Домаћин је имао одличну прилику и у 36. минуту када је на асистенцију Медана, Зечевић са неколико метара шутирао изнад гола.

Гости су једини шут према голу упутили у 21. минуту преко Пљеваљчића, али се Перишић није дао изненадити.

Само четири минута се играло у другом полувремену када је на одличну асистенцију Зечевића, Медан постигао други гол за Леотар.

Голман гостију одлично је интервенисао још неколико пута када је спасио своју мрежу. До краја утакмице није било голова тако да је на након 90. минута на семафору писало 2:0.

Након утакмице тренер Олег Ћурић је истакао да се плашио ове утакмице јер се Сутјеска бори за опстанак.

"Играли смо без пет ровитих играча, али иако смо уморни смогли смо снаге да побиједимо. Били смо бољи током свих 90. минута и жао ми је што побједа није убједљивија јер смо имали доста шанси", рекао је Ћурић.

Требињци у наредном колу гостују у Етно село Станишићи гдје их дочекује "ФК "Звијезда 09".

Стадион Полице, играно без присуства публике. Главни судија: Слађан Дошло. Помоћници: Немања Вујадин и Стефан Ђурић. Четврти судија: Никола Тешановић. Делегат: Драган Симић. Жути картони: Милић, Медан и Шиповац (Леотар) и Пљеваљчић (Сутјеска).

ФК "Леотар": Перишић, Андрић (од 77. минута Шешељ), Колак, Н. Медан(од 64. минута Максимовић), Пребирачевић (од 86. минута Атељевић), Мићуновић, Шиповац, Ђурић, Милић (од 64. минута Паранос), Зечевић (од 77. минута Полић), Секуловић. Тренер: Олег Ћурић.

ФК "Сутјеска": М. Радовић, О. Мојовић (од 15. минута Видо Ивановић), Филиповић, Миленковић, Рашевић, Б. Радовић, Н. Мојовић, Милутиновић, Окука, Д. Мојовић (од 59. минута Павловић), Пљеваљчић (од 46. минута Владичић). Тренер: Миљан Радановић.