У првом колу "Лиге 6" КК "Леотар" је у Бања Луци изгубио од КК "Борац" 92:86 (25:23, 27:22, 16:14, 24:27).

Домаћин је од почетка водио и у четвртом минуту било је 12:5, али два минута прије краја првих десет минута гости су имали минималну предност 15:16.

Ипак, први период домаћин је добио са 25:23.

Током друге четвртине домаћин је имао и предност од плус девет - 37:28 и 39:30, али се на полувријеме отишло са резултатом 52:45.

У трећој четвртини домаћин је одржавао предност од пет-шест кошева, али се у посљедњих десет минута ушло са резултатом 68:59.

Гости су у посљедњих десет минута полако смањивали резултат и два минута прије краја тројком Н. Ђурасовића и додатним бацањем дошли су до 83:79, а исти играч је 14. секунди до краја погодио тројку за 89:86.

До краја меча домаћин је постигао три коша, а гости ниједан за коначан резултат од 92:86.

Код побједника су два играча имала дабл-дабл учинак Симеуновић са 17 кошева и 14 скокова и Танасковић са 11 кошева и 10 скокова, а код Требињаца Н. Ђурасовић са 17 и Мијовић са 15 кошева били су најефикаснији.

Леотар у наредном колу гостује у Сарајеву код КК "Спарс".

КК "Борац": Кнежевић 13, Лесцаулт 8, Кочић 10, Ђумић 6, Танасковић 11, Ренардс 12, Симеуновић 17, Марковић,Радукић 5, Љубоја, Рељић 10, Јанковић. Тренер: Немања Томић.

КК "Леотар": Шућов 11, Б. Ђурасовић 10, Мијовић 15, Нинковић 7, Н. Ђурасовић 17, Дамјановић 8, Алексић, Марић, Тупањанин, Миладиновић 12, Милидраговић 4, Шакотић 2. Тренер: Миро Вукоје