U Nevesinju je RK “Leotar” pobijedio RK “Hercegovinu” rezultatom 25:27 (8:13) u četvrtfinalu finala Kupa Republike Srpske. Ovom pobjedom Trebinjci su izborili plasman među četiri ekipe.

Ekipa Darka Tavrića je dobro otvorila utakmicu i u 11. minutu bilo je 2:7 za Trebinjce, a u 25. 5:11.

Ipak, na odmor se otišlo sa rezultatom 8:13.

Tokom drugih 30. minuta domaćini su uspjeli da smanje razliku na dva gola za konačnih 25:27.

RK „Hercegovina“: Stajić, Džidić, Vučinić, Kovačević 4, Pantić, Knežević, Šipovac, Manigoda 1, Buha 4, Ivanović 2, Čabrilo 8, Šarenac, Dragović 6, Vujadinović, Laketa.

RK „Leotar“: Savović, Draganić 6, Miličević 5, Milojević 6, Spajić, Ninković 1, Radović, Srdanović, Ratković 1, Glendža 2, Uljarević, Janković 1, Grk, Vještica 1, Ražnatović 4.