U posljednjem kolu Ženske omladinske lige mladih (ŽOL) BiH, u Trebinju su juniorke "Trebinja 03" pobijedile KK "Star" iz Fojnice rezultatom 100:60 (29:10, 16:16, 26:11, 29:23).

Ovom pobjedom Trebinjke su ostale jedina neporažena ekipa i sa ulogom favorita idu na fajnal-for koji će se odigrati u Fojnici.

Od početka utakmice, igračice trenera Milorada Nadaždina bile su u vođstvu. Na kraju prvih 20 minuta rezultat je bio 45:26.

U drugom poluvremenu se nastavila dobra igra domaćih igračica, koje su na kraju postigle i 100 koševa. Krajnji rezulta bio je 100:60.

Kod pobjednika treba istaći mladu Radovanović koja je postigla 30 koševa, Kešeljević 19, Škrivan i Papović po 10, a kod gošći najefikasnija je bila Klisura sa 18 i Zahirović sa 16 koševa.

Nakon utakmice trener Milorad Nadaždin je bio zadovoljan igrom svoje ekipe, ali je istakao da ga raduje igra Sanje Radovanović koja je "bljesnula" u zadnjih mjesec dana.

"Ona je veliki dobitak ne samo za ovu selekciju, već i za nastup sljedeće sezone u Premijer ligi, ako nastavi u ovom ritmu", istakao je Nadaždin

ŽKK "Trebinje 03": Kešeljević 19, Šapurić 3, Radovanović 30, Milanović 12, Tomašević 2, Jokanović, Milićević 2, Gordić 6, Škrivan 10, Putica 2, Papović 10, Spahić 4.