Juniorke ŽKK "Trebinje 03" pobijedile su u Konjicu ekipu ŽKK "Tešanj" u okviru Ženske omladinske lige rezultatom 56:84 (6:27, 16:17, 20:19, 14:20).

Ovo je bilo 10. kolo i mlade Trebinjke ne znaju za poraz.

Protiv ŽKK "Tešanj" igračice Milorada Nadaždina su od samog početka zaigrale agresivno i borbeno. To se vidjelo i rezultatski, jer je već nakon prvih deset minuta bilo 6:27.

U ovoj četvrtini praktično je bilo riješeno pitanje pobjednika.

Druga četvrtina je, sa minimalnom razlikom, pripala Trebinjkama - 16:17, tako da se na odmor otišlo  sa duplom prenošću - 22:44.

Drugo poluvrijeme nastavljeno je u dobrom ritmu gošći, a na parketu su bile sve igračice. Nakon 40. minuta na semaforu je pisalo 56:84.

Trener Nadaždin nije krio zadovoljstvo igrom svoje ekipe.

"Imam samo riječi hvale na račun mojih igračica koje su se pridržavale dogovora pred utakmicu", izjavio je Nadaždin.

ŽKK "Tešanj": Spahić 2, Sinanović 4, Mulić 11, Mihmić 21, Dušinović, Hadžan, Dubravac,  Matičić 1, Kurtalić 5, Skapurević, Selimović 12.. A: Zukanović.

ŽKK "Trebinje 03": Kešeljević 18, Šapurić 3, Miletić 6, S. Milanović 17, Tomašević 3, Jokanović 6, Ambulija 7, Gordić 2, Škrivan 2, A. Milanović 14, Papović 6, Radovanović. Trener: M. Nadaždin.