U 4. kolu Prve ženske lige Republike Srpske u košarci ŽKK "Trebinje 03" je pobijedio ŽKK "Igman" iz Iliddže u gostima rezultatom 71:90 (16:20, 22:23, 18:27, 15:20).

Zkk trebinje 03

Igračice trenera Milorada Nadaždina su se u prvom poluvremenu mučile sa domaćom ekipom. Prvi period su dobile sa četiri koša razlike, a na odmor se otišlo sa rezultatom 38:43.

U drugom poluvremenu "malene" su daleko bolje zaigrale tako da su Kešeljević, Putica, Dostinić i njihove drugarice treći period riješile sa devet koševa razlike.

Rezultatom 56:70 ušlo se u zadnjih deset minuta.

Trebinjke nisu dozvolile domaćim igračicama predvođene odličnom Šehovac da preokrenu rezultat u svoju korist. Na kraju utakmice na semaforu je pisalo 71:90 i na taj način bodovi su zasluženo otišli u Trebinje.

Ovom pobjedom Trebinjke zauzimaju prvo mjesto na tabeli sa koš razlikom 346:207 i obezbijedile su prvo mjesto na tabeli u razigravanju.

Trener Milorad Nadaždin zadovoljan je pobjedom, ali uvjeren je da njegove igračice mogu daleko bolje da igraju.

ŽKK "Igman": Rončević 5, Kovač, Kovačević, Zirojević 4, Pisović 9, Šehovac 27, Papčević 20, Lalović 4, Josipović 2. Trener: Zoran Šehovac.

ŽKK "Trebinje 03": Kešeljević 27, Šapurić, Putica 11, Milanović 6, Tomašević, Jokanović 8, Dostinić 12, Gudelj 9, Šukić 9, Ambulija, Spahić, Škrivan 9. Trener: Milorad Nadaždin.