Košarkašice "Trebinje 03" u Ligi mladih BiH u konkurenciji U-18 poražene su u Trebinju od ŽKK "Čelik" rezultatom 70:85 ( 19:15, 17:19, 17:30, 17:21). Nakon deset kola Trebinjke imaju po pet pobjeda i poraza.

trebinje 03 celik

Trebinjke su dobro otvorile utakmicu i u 4. minutu vode protiv Zeničanki rezultatom 10:4. To je bila i najveća prednost domaćih igračica.

Do kraja prvih deset minuta gošće su smanjile na minus četiri - 19:15. U drugih deset minuta gošće su zaigrale malo bolje i dobile ovu četvrtinu sa dva koša razlike, ali se na odmor ipak otišlo sa prednošću domaćih igračica 36:34.

U drugom poluvremenu sasvim druga slika na parketu.

Gošće su zaigrale bolje i došle do izjednačenja i vođstva u 23 minutu - 38:40.

U 27. minutu došlo je do izjednačenja - 50:50, ali u preostala tri minuta Čelik je zaigrao bolje - primio 3, a dao 14 koševa i u zadnjih deset minuta se ušlo sa rezultatom 53:64.

U zadnjih deset minuta gošće  su zadržale prednost, tako da je na kraju utakmice na semaforu pisalo 70:85.

ŽKK "Trebinje 03": Kešeljević 16, Ambulija, Ninković, Milanović 10, Tomašević 1, Jokanović 16, Gordić, Šukić 8, Papović 8, Škrivan 6, Putica 5, Šapurić. Trener: Milorad Nadaždin.